Дніпровська гімназія №104 ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ЛАСКАВО ПРОСИМО!
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

Новини

News: 344
Feb 9, 2018

"Актуальність щеплення від вірусних інфекцій".

Батькiвський всеобуч "Актуальність щеплення від вірусних інфекцій".
Feb 9, 2018

Тренінг «Безпечний Інтернет»

Тренінг «Безпечний Інтернет» для учнів 5-9 класів
Feb 8, 2018

Інтернет очима дітей

Конкурс комп`ютерного малюнка "Інтернет очима дітей" до участі запрошуються учні всіх класів.
Feb 6, 2018

День безпечного Інтернету

06.02.2018 у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом "Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою"
Feb 5, 2018

«Безпечний інтернет для дитини»

Інформаційна година для дітей групи подовженого дня на тему: «Безпечний інтернет для дитини».
Feb 1, 2018

Зустріч з письменницею Еліною Заржицькою

Еліна Іванівна Заржицька (народилася у Дніпропетровську) — письменниця, журналістка, громадська діячка, член НСПУ і НСЖУ. Здобула освіту в Національному гірничому університеті, Дніпропетровському обласному інституті патентознавства. Член журі Міжнародного фестивалю дитячого мистецтва “Чарівна книжка”, Всеукраїнської літературної премії ім. Олександри Кравченко (Девіль), Всеукраїнського конкурсу творчої молоді “Літературна надія Дніпра 2013”, обласного літературного конкурсу “Молода муза”. Керівник секції літератури для дітей та юнацтва “Джерело” при ДОО Національної спілки письменників України. Член Національної спілки журналістів України. Автор і керівник проекту “Аудіокнига “Письменники Дніпропетровщини – шкільним бібліотекам” (2012) разом із Наталією Дев’ятко і Фіделем Сухоносом. Редактор-упорядник електронної книги – збірника творів дніпропетровських письменників – екологічної читанки для дітей “Наш кращий друг – природа” (2013). Переможець міжрегіонального конкурсу “Письменники-малюкам” (1997, Одеса), нагороджена особливою відзнакою Журі Третього Всеукраїнського конкурсу сучасної радіоп’єси “Відродимо забутий жанр” (2010, Київ). Лауреат Дніпропетровського міського конкурсу-фестивалю молодіжних та дитячих театрів “Новорічна феєрія” (2009, як автор лібрето “Пригоди Морського Коника”). Лауреат літературної премії ім. Олеся Гончара Всеукраїнського щомісячника “Бористен” (2010, Дніпропетровськ). Дипломант Всеукраїнського конкурсу “Коронація слова” за роман для дітей “Китеня Тимко і Капітан Теревенько” (2011, Київ), міського конкурсу “Сузір’я муз Дніпропетровська” у номінації “Кращий мистецький твір для дітей” (2012, Дніпропетровськ). Призер Міжнародного конкурсу оповідань від журналу “Склянка Часу*Zeitglas” (2012, Канів), переможець Всеукраїнського конкурсу «Люби ближнього свого – як самого себе» відеопроекту «З любов’ю до дітей» (2012). За її лібрето композитор, Відмінник культури України, член Асоціації композиторів НВМС Валентина Фалькова написала і здійснила постановки музичних спектаклів “Як тітонька Жабка на ринок ходила” та “Пригоди Морського Коника” для авторського дитячого музичного театру “Надежда” при ДДМШ №3 і Будинку вчених м. Дніпропетровська (2007, 2009). Дипломант регіонального конкурсу “Композитори – дітям і юнацтву” (2007, її вірш “Ми збираємо гриби” покладено на музику членом Асоціації композиторів Дніпропетровського відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки Оленою Швець-Васіною). Пише українською і російською мовами. Жанри – казки, пригодницькі та історичні повісті для дітей молодшого, шкільного молодшого та шкільного середнього віку.
Jan 29, 2018

"Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорених політ"

29 січня 1918 року . Збройне зіткнення на залізничній станції біля села Крути , яка розташовувалася на 130 -му кілометрі в північно-східному напрямку від Києва, Україна . Учасники події : невеликий загін з боку юної Української Народної Республіки (близько 600 чоловік), яка значно перевищує своїх вимушених супротивників числом, бойовим потенціалом і досвідом. Результат бою не важко передбачити. У запалі громадянського протистояння, трансформації суспільного і політичного світогляду , в пікових точках переломних моментів, що стали низкою таких подій , які змусили нашу історію зазнати найглибших змін, цей бій ніяк не міг залишитися в забутті.
Jan 28, 2018

Музей «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні»

28.01.2018 учні 5-9 класів переглянуть експозиції музею. Музей «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні» — найбільший в Україні музей з історії єврейського народу та Голокосту. Розташовується у єврейському культурно-бізнесовому центрі «Менора» в Дніпрі. Офіційне відкриття музею відбулось у жовтні 2012 року.
Jan 26, 2018

"Факти про Голокост", "Трагедії Бабиного Яру"

Інформаційна година «Ми тільки чули кулеметні черги через різні проміжки: та-та-та, та-та... Два роки з дня в день я чув, і це стоїть у моїх вухах сьогодні. Під кінець над яром піднявся важкий, масний дим. Він ішов звідти тижнів три». Анатолій Кузнєцов. «Бабин Яр»
Jan 25, 2018

"Відкрий для себе Україну"

Учні 5-6 класів прийматимуть участь у конкурсі "Відкрий для себе Україну"