ВУЗ ШАГ
 
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ «НАВЧАЛЬНО - ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС № 104» «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК)» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ЛАСКАВО ПРОСИМО!

План канікул

 

 

 День неділі

 з/п

Заходи

Час

Клас 

Відповідальні

Понеділок 23.12.2019

1.

 

2.

 

 

Резиденція Діда Мороза

 

Готуємося до ДПА

9.00

 

11.00

1 - 7

 

8 – 9

 Краснощокова Н.М., Дмитренко І.П.

Проскурякова В.М.

Вівторок

24.12.2019

1

 

2

 

 

 

Подорож у країну казок

 

«У світі інформації»

09.00

 

10.00

 

1 - 4

 

5 - 9

 

 

Єрьоменко Т.І.

 

Загуба Л.П.

Четвер

26.12.2019

1

 

2

 

3

 

«Зустріч з Зимою чарівницею»

 

«Лото вікторина»

 

Заняття з хімії «Хімічний калейдоскоп»

 

09.00

 

10.00

 

11.00

 

 1 – 4

 

 5 - 6

 

7 - 9

Богаченкова О.С.

 

Літвінова Г.В.

 

Пасько С.І.

П’ятниця

27.12.2019

1

 

2

 

3

 

4

 

Майстерня Діда Мороза

 

Екскурсія до «Мост Сіті»

 

Усний журнал «Історія новорічної іграшки»

Індивідуальні заняття з української мови

9.00

 

9.00

 

10.00

 

11.00

 

1 – 4

 

5

 

6  – 7

 

8 - 9

Ярошенко О.В.

 

Караман Л.В.

 

Кривда О.Є.

 

Гопайца І.О.

 

Субота

28.12.2019

1

 

2

 

3

 

Виготовлення новорічних іграшок, ялинкових прикрас із паперу

Вікторина «Christmas wonders»

 

Мистецтво країн світу

 

09.00

 

10.00

 

11.00

 

1 – 4

 

5 – 7

 

8 - 9

Химинець В.Д.

 

Єрьоменко Т.І.

 

Рижко А.І.

Четвер

02.01.2020

1

 

2

 

3

 

Зимові ігри на свіжому повітрі

 

Літературознавча студія. Огляд творчості сучасних українських письменників

Математичний театр «Піфагор»

09.00

 

10.00

 

11.00

 

1 – 4

 

5 – 6

 

7 - 9

Караман Л.В.

 

Гопайца І.О.

 

Проскурякова В.М.

П’ятниця

03.01.2020

1

 

2

 

3

 

4

Додаткові заняття з предметів

(початкова школа)

Різдвяні подорожі сторінками літератури

 

Зимові розваги на льодовій арені

 

Індивідуальні заняття з біології

09.00

 

10.00

 

10.00

 

11.00

 

1 – 4

 

5 – 6

 

7

 

8 - 9

Класні керівники

 

Сітковська Л.І.

 

Ярошенко О.В.

 

Пасько С.І.

 

Бібліотека та спортивна зала працюють щодня з 9.00 год. до 13.00 год

 

 

 

Дні тижня

 з/п

Заходи

Час

Клас 

Відповідальні

Понеділок 28.10.2019

1.

 

Гумористична гра

 

9.00

 

1 - 4

 

 Химинець В.Д.

 

2.

 

Мандрівка в світ комп’ютерних знань

 

10.00

 

7 – 8

 

Загуба Л.П.

 

3

Засідання творчої групи «Дослідники історії рідного краю»

11.00

7 – 9

Кривда О.Є.

 

Вівторок

29.10.2019

1

 

Відвідування філіалу  бібліотеки №18

 

10.00

 

2 - 4

 

Класні керівники

 

2

 

Екскурсія до Станції юних натуралістів

 

09.00

11.00

7 - 9

2 – 4

Пасько С.І.

Класні керівники

 

3

 

Мовна вікторина «Мово рідна, слово рідне»

10.00

 

5 – 6

 

Гопайца І.О.

Середа

30.10.2019

1

 

Осіння подорож «Autumn travel»

 

9.00

 

1 - 4

 

Єрьоменко Т.І.

 

2.

 

«Країна швидкого читання» додаткові заняття з німецької мови

10.00

 

5 – 7

 

Сітковська Л.І.

 

3.

Екскурсія до міста Дніпро

11.00

7

Ярошенко О.В.

4.

Додаткові заняття з української мови

12.00

8  - 9

Гопайца І.О.

Четвер

31.10.2019

1

 

Аплікація з блискіток «Чарівниця - осінь»

 

09.00

 

1 – 3

 

Ярошенко О.В.

 

2

 

Екскурсія до 34 каналу

 

15.00

 

4 - 5

 

Дмитренко І.П., Караман Л.В.

3

Додаткові заняття з математики

10.00

5 - 6

Проскурякова В.М.

4

 

Математичний експрес (по сторінках пройденого матеріалу)

11.00

7 - 9

Проскурякова В.М.

 

П’ятниця

01.11.2019

1

 

Комп’ютерна грамота

 

9.00

 

1 – 4

 

Загуба Л.П.

 

2

 

Екскурсія до Станції юних натуралістів

 

10.00

 

5

 

Караман Л.В.

 

3

Чарівна пташка Петриківки

11.00

5 – 7

Рижко А.І.

4

 

Додаткові заняття з біології

12.00

8 - 9

 Пасько С.І.

 

Бібліотека та спортивна зала працюють щодня з 9.00 год. до 13.00 год