КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ «НАВЧАЛЬНО - ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС № 104» «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК)» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Тема: „Meine Kleidung.“

Тема: „Meine Kleidung.“                                               

Підтема: “ Was trägst du gern.”

Мета уроку:

Практична:

а) ознайомити з новою лексикою по темі, формувати лексичні навички; закріпити вживання лексичних одиниць до теми “ Meine Kleidung” у мові учнів.

б) сприймати на слух і виконувати команди вчителя;

в) розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення,

г) введення нового граматичного матеріалу: теперішній час дієслова tragen

Розвиваюча: розвивати пам’ять, логічне мислення, догадку учнів.

Виховна: виховувати в учнів культуру спілкування.

Тип уроку:  урок введення нового матеріалу, формування вмінь і навичок.

Обладнання: підручник, римування, мовні кліше, набір карток з новою лексикою.

 

Хід уроку.

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1.       Привітання.

L. Guten Tag, Kinder. ! Wie geht es euch? Ist die Klasse zur Stunde bereit? Wer hat heute Klassendienst? Wer ist heute abwesend?

2.      Повідомлення теми та мети уроку.

L. Wie heißt unser Thema? Ja, das stimmt. Heute werden wir unsere Kleidung beschreiben. Heute in der Stunde werden wir verschiedene Spiele spielen, die Wörter zum Thema wiederholen und deutsch sprechen

3.      Введення в іншомовну атмосферу.

а) Mundgymnastik. Фонетичне відпрацювання пісні.  Dialog „Im Kaufhaus” поем на мотив песни «Всяко-разно…» из репертуара ансамбля «Отпетые мошенники»:

— Was Sie wünschen?

— Ich möchte eine Jacke.

— Welche Größe?

— Größe vierzig ist.

— Dann probieren Sie bitte diese an!

— Schöne Jacke. Und sie passt mir gut.

— Möchten Sie nehmen?

— Unbedingt und gerne. Sagen Sie bitte:

 und was kostet sie?

— Neunundfünfzig Euro…

— Gut. Ich nehme diese Jacke.

— Bitte zahlen Sie!

 

ІІ. Основна частина уроку.

1.      Робота з новою лексикою по темі:

а).   Фонетичне опрацювання лексики. Hör zu und sprich nach. Прослухай і повтори. (Üb. 1B  S. 116)

der Rock, der Anorak, der Pulli, der Schal, das Hemd, das Kleid, das T-Shirt, die Hose, die Jacke, die Bluse, die Mütze, Jeans, die Socken, die Schuhe, der Stiefel, die Handschuhe. 

б).  Робота над лексичним матеріалом.

Учні записують нові слова в словнички. Потім підбирають їх до малюнків.

в).Знайдіть подібні сліва.  

L: Welche Wörter sind im Englischen gleich?                                  

г). Перевірка засвоєння нової лексики, вправа “Знайди зайве слово”

Welches Wort ist übrig? Streiche es weg.

-        der Rock , der Tisch, die Jacke,  die Mütze

-        der Schrank, , die Bluse , Jeans, die Socken

-        das T-Shirt, das Hemd, das Bild,  der Anorak

2. Граматика. Теперішній час сильного дієслова  tragen. ( Üb. 2В S.117)

Учні читають як відмінюється дієслово та роблять висновок про отримання умлаута у 2-й  та 3-й особі однини (запис у зошити).

3. Читання. Lies vor (Üb.2A S117)

4.  Розвиток навичок монологічного мовлення.

     а) Kettenspiel (Üb3 S 117)

     б) Lawinenspiel „Was tragen die Kinder gern?“ (Üb 5 S 117)

5. Розвиток навичок діалогічного мовлення.

      а) Ratespiel „Was trage ich?“ (Üb 4 S117)

      б) Lies den Dialog (Üb 6A S117)

 6. Говоріння. Sprecht zu zweit. (Üb.6В S. 118)

Учні в парах складають міні-діалоги за зразком вправи. Після самостійного опрацювання пари по черзі презентують свої міні-діалоги.

   ІІІ. Заключна частина уроку.

1.      Домашнє завдання.

Arbeitsbuch, Stunde 1, Üb. 1, 2 S 118  

2.      Підсумок уроку.

-        Was haben wir heute gelernt?

-        Was gefällt euch heute?

-        Welсhe neue Wörter  habt ihr gelernt?

Оцінювання….

Es läutet. Die Stunde ist zu Ende. Ihr seid frei. Auf Wiedersehen!

 

Подобається